Aktuálně 12 034 produktů, z toho 5 896 skladem.
Současně s Vámi zde právě nakupuje 0 zákazníků.
Členění dle použití Barvy ve spreji a sprej program

Barvy ve spreji a sprej program

Nebyly nalezeny žádné podkategorie.


Barvy ve spreji a sprej program
Nejpoužívanějším výrazem v této kategorii, je barva ve spreji. Největší výhodou barev ve spreji je jejich velmi jednoduché použití. Při správné aplikaci můžete očekávat perfektní a profesionální výsledek. Barva ve spreji má ještě jednu nespornou výhodu a to možnost jednoduše nastříkat barvu i na velmi členitý a pro štětec často těžce dostupný povrch, jako třeba radiátory. Co se týče aplikace, je samozřejmě dobré, vždy dodržet návod na použití.


Obecně se ale dá říct, že barva ve spreji se nejlépe aplikuje pulzy krátkých střiků, ze vzdálenosti cca 30-40 cm, nejlépe v několika tenkých vrstvách. Tím zabráníte nechtěnému stékání barvy. Před použitím je vždy potřeba barvu ve spreji pořádně promíchat, přetřepat. Na konci práce, doporučujeme provést krátký odstřik ze spreje, dnem vzhůru. Tím pročistíte trysku vzduchem a barvu ve spreji budete moct použít i příště. Pokud byste po ukončení práce tento jednoduchý úkon s barvou ve spreji neprovedli, barva v trysce uschne a sprej se tak stane s největší pravděpodobností pro příště nepoužitelný.


V kategorii Barvy ve spreji a sprej program naleznete mnoho produktů. Nejvíce vyhledávané výrazy pro barvy ve spreji patří: reflexní sprej, značkovací sprej, fluorescenční sprej, fosforový - svítící sprej, sprej na pozink, sprej na radiátory a topná tělesa, dekorační sprej.


V nabídce máme samozřejmě nejenom barvy ve spreji jako takové, ale i mnoho dalších přípravků, pro které jistě naleznete mnohé uplatnění jak ve své domácnosti, chatě, či při údržbě auta, kola, atd.. Za zmínku určitě stojí například, sprej na jízdní kola, mazací a konzervovací sprej, sprej na ochranu elektrických kontaktů, tmel ve spreji, lepidlo ve spreji a další produkty a přípravky.
Výrobce:
Značka:
Řadit dle:
icoico

Dupli-Color Fosforový svítící sprej 150 ml

Doporučujeme
Doporučujeme
Katalogové číslo: 1003217
201 Kč
sleva 14 %
173 Kč
ks
 

Prisma Color sprej Antikorozní

Doporučujeme
Doporučujeme
Katalogové číslo: 200100
slevy až 18 %
od
120 Kč
 

Prisma Color sprej na ráfky 400 ml

Doporučujeme
Doporučujeme
Katalogové číslo: 200104
slevy až 18 %
od
132 Kč
 

Prisma Color Sprej Na Topná Tělesa 400 ml

Doporučujeme
Doporučujeme
Katalogové číslo: 200107
slevy až 18 %
od
132 Kč
 

Prisma Color sprej Reflexní 400 ml

Doporučujeme
Doporučujeme
Katalogové číslo: 20094
slevy až 18 %
od
113 Kč
 

Prisma Color sprej Značkovací 500 ml

Doporučujeme
Doporučujeme
Katalogové číslo: 20095
slevy až 18 %
od
179 Kč
 
Položek 217
Zobrazeno 1 - 24
|<<
1
...
>|
Měna:

Odhlášení z odběru novinekPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 

Copyright © 2009 - 2017, 1.Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o. | Tvorba webových stránek – AiVision, s.r.o. | Eshop řešení AiShop